NASZE PIĘKNE KRAJOBRAZY

Jednym z zadań w ramach programu Comenius jest album i wystawa pt. „Nasze piękne krajobrazy”. W skład albumu i gazetki wejdą wykonane przez uczniów  zdjęcia, przedstawiające najciekawsze miejsca w naszych okolicach, jak również wykonane przez uczniów z Niemiec zdjęcia z powiatu Vogtland. Nauczyciele odpowiedzialni to mgr Magdalena Braksator i mgr Aleksandra Misztal. Realizację tego projektu rozpoczęłyśmy w listopadzie 2010 r., kiedy to umieściłyśmy na terenie szkoły ogłoszenie zachęcające uczniów do robienia zdjęć ciekawych miejsc. Pierwsi uczniowie zaczęli zgłaszać się w grudniu, przynieśli oni (na płytach) zdjęcia z Chmielnika i okolic. Zdjęcia te są umieszczane na szkolnej stronie Comeniusa przez ucznia kl.Ic -P. Balińskiego.